Další projekty ::   [ LogaOnline.cz ] ::   [ Market-hall.cz ] ::   [ Game-hall.cz ] ::
:: HLEDEJ ::
 
:: MENU ::
 
:: HRÁČSKÝ SLOVNÍK
 
:: REKLAMA ::

 
 
:: TOP-LIST ::

TOPlist 
 Heaven's Dawn
Rada na začátek:
Pokaždé, když najdete nějaký předmět, použijte ho na sebe a prohlídněte si jej; kliknete-li na sebe, získáte informace o lokaci; ukazujte všechny předměty lidem okolo kvůli nápovědě nebo identifikaci předmětů; často se dívejte do notesu; prohlížejte si nápadné objekty, symboly (na stěnách, na zemi...).

Hra:
Po intru se objevíte v paláci.Pokuste se otevřít zamčené dveře a poté se podívejte na barevný štít v patře na stěně. Vstupte do královské ložnice, přečtěte si dopis a pak vemte stříbrný klíč ze zásuvky a z krbu špinavý tác a železný drát. V princeznině ložinici si přečtěte její deník, použijte drát na zámek na skříňce a vevnitř najdete náhrdelník ve tvaru srdce.
Opusťte palác, venku prohledejte fontánu. Najdete zlatou minci. Ve fontáně očistěte špinavý tác. Nyní prohledejte zahradu, posbírejte v ní květiny, které najdete. Až se dostanete k soše strážce, vezmte symbol a červenou květinu pod sochou (POWDER-PUFF flower). Promluv si se zahradníkem. Vemte mu kapesník drátem. V západní části zahrady najdete rýč. Teď se vydejte na západ za zahradníkovou ženou. Poté co si s ní popovídáte, zabalte červenou květinu do kapesníku a dejte ji to. Dostanete stříbrný klíč.
Bězte na západ a použij rýč na hromadu hlíny, najdete třetí klíč. Jděte na západ a pak na jih a zde si popovídejte s elfí dívkou. Vydejte se na sever k vodní bráně a pak na západ. Vezmte z kamene symbol a uschlý list ze země. Vraťte se do zahrady a ukažte list zahradníkovi.
Běžte k fontáně v zahradě, použijte květiny ke zbarvení vody (v pořadí: azalea, fire fern - žlutozelená, manaca - fialová, 2x pride of the cape - červená) a v každé barvě namoč jeden klíč. Ddyž budou mít klíče barvy štítu, běžte do paláce a odemkněte velkou halu (klíče použijte v pořadí, v jakém jsou na štítu). Prohlídněte si princeznu a pokuste se použít její náhrdelník na krystal. Nic se nestane. Běžte na východ do knihovny, přečtěte si všechny možné knihy. V místnosti na východě vemte odznak, vraťte se a v místnosti na severu seberte knihu chvalozpěvů. Běžte do zahrady k soše strážce. Použijte princeznin náhrdelník na sochu a knihu chvalozpěvů na sebe. Vezmi požehnaný náhrdelník a použij jej k osvobození princezny. Setkej se s ní v Chrámu Země, popovídej si s ní a získáte vodní perlu. Můžete prozkoumat oltář v místnosti na jihu pokud chcete,ale budete zahrnuti spoustou symbolů.
Naplňte list vodou z fontány před palácem a pak běžte rychle k elfí dívce a dejte ji jej. Dostanete rozbitou flétnu a ještě seberte pírko a vydejte se na východ. Poražte trpaslíka ve hře (musíte nahrát o 50 bodů víc než trpaslík a pak červa zablokovat, aby už neměl žádný další tah) a dejte mu opravit flétnu. Běžte k bráně v lese, položte tác do horní díry vpravo, minci do spodní díry a požehnaný náhrdelník do díry na stromě. Použijte odznak z knihovny na bránu, ta se otevře. Nyní běžte na sever a vložte perlu do otvoru na zlaté sošce na oltáři. Vraťte se zpět, seberte tác, minci a náhrdelník a běžte k fontáně. Umyjte špinavý talíř.
Jděte na okraj řeky a zahrejte na flétnu (od teď můžete flétnu použít kdekoliv k pohybu po mapě). Dostanete se na druhý břeh řeky, ze země seberte drn trávy a běžte na západ. Promluvte si s dívkou a pak jděte na sever. Seberte křemeny a pokračujte na sever. Dostanete se do vesnice. Zde vezmte vědro a pokračujte na sever. U hudebníka (dům vpravo) seberte trávu z květináče, pánev a dřevěnou lžíci z krbu a symbol (na krbu). Promluv si s hudebníkem a pak odejděte. V domě vlevo navštivte malíře, seberte ovoce a misku s červeným barvivem (lepidlo?). Když si promluvíte s malířem, získáte malířský papír. Z prostředního obrazu seberte symbol a můžete jít. Běžte zpět na jih a vejděte k bylinářce do domu vpravo. Popovídejte si s ní a poté použijte pánev na díru ve zdi. Myš uteče, z díry vezmte sýr a ze skříňky zrcadlo.
Běžte z vesnice pořád na jih, ze země seberte ořech. Vydejte se na západ, zapalte trávu křemeny, včely odletí pryč. Seberte med a popínavé víno ze stromu. Vraťte se do vesnice, přivažte víno na vědro a použijte jej na studnu. Získáte nůž. Dejte med kuchaři (dům nalevo). Pak mu podejte svůj talíř (Musí být čistý. Pokud jste jej neumyli ve fontáně u paláce, vydejte se z vesnice na jih a u holčičky na západ, až dojdete k řece, kde můžete talíř umýt. Nerušte trola nebo vás promění v žábu.Další možností je, že se vrátíte k paláci a talíř umyjete ve fontáně.) a pak si vemte ještě jeho sekeru ze skříně.
Běžte k včelímu hnízdu a odsud se vydejte na jih k padlému stromu a pak na západ k lovci. Promluvte si s ním, dejte mu jeho nůž. Dá vám za to luk. Zapalte oheň v krbu křemeny a hoďte do krbu dřevěnou lžičku (vraťte se pro ni později, promění se v uhlovou tužku). Vyjděte nahoru, vezmte prázdnou láhev, ovčí kůži a symbol ze stěny. Sekerou rozbijte dřevěnou truhlu a vemte láhev vína.
Použijte flétnu a běžte zpět do velké haly v paláci. Zde použijte papír od malíře na obraz na stěně a poté se vraťte do vesnice. Bylinářce dejte ovoce a prázdnou láhev, udělá vám ovocné víno. Skicu krále dejte malíři a za odmění se vám vakem na vodu.
Vydejte se na jih z vesnice a u holčičky pokračujte na západ. Ořech hoďte do díry ve stromě, poté co do ní vleze veverka, dostanete skořápku. Běž dále na západ a sekyrou usekněte větev ze stromu. Vraťte se zpět a větev použijte na pavučinu. Pavučinu zkombinujte s lepidlem a pak s lukem, vyrobíte harfu. Vydejte se na jih, zde se setkáte s bohyní. Popovídejte si s ní a pak se vydejte na západ. Vyluštěte puzzle s kameny (červený kámen na SZ, žlutý na SV, černý a dva červené na JZ). Vraťte se k bohyni a vyslechni si ji.
Běžte k Oltáři Vody a použijte sekeru na modrý krystal. Vydejte se k padlému stromu a použijte na sebe větev. Pokračujte na východ, zkombinujte jídlo a víno (můžete použít víno z lovcovy chaty nebo ovocné víno od bylinářky) a použijte jídlo na malou jeskyni. Získáte zelený drahokam. Běžte na západ a pak na jih k řece, kde seberte kámen ze země. Použijte modrý krystal na sebe, aby jste mohli dýchat pod vodou. Vyřešte puzzle (Deska se třemi žlutými kameny. Nazvěme sloupce (jihozápadní strana) A,B,C,D,E a řádky (jihovýchodní strana) F,G,H,I,J. Poté pohybujte kameny: DJ-DH, DI-DG, AG-EG, CH-EF, AF-CF, AH-AF, BH-DF, BJ-BF, CJ-EH, AJ-CH, CI-EI, AI-CI, BI-DI, CI-CG), získáte černou perlu. Vydejte se na západ, vezmte symbol a postavte se na díru. Bublina vás vynese ven z řeky.
Jděte do vesnice. Harfu dejte hudebníkovi, dá vám další drahokam. Ukažte ovčí kůži bylinářce. Nyní se vydejte k fontáně v zahradě. Květinami obarvěte vodu na fialovo a ponořte do ní kůži. Pak zabarvěte vodu na modro a obarvěte v něm sýr. Běžte za bylinářkou a ukažte ji kůži. Dej ji všechny ingredience (sýr, černou perlu, znak se sluncem z knihovny, skořápku ořechu), vyrobí vám kouzelný prášek. Běžte k vodopádu a použijte kouzelný prášek na sebe. Pírkem polechtejte trola, tak se ho zbavíte. Hoďte 3x zelený drahokam do prohlubně u vodopádu (Po prvním hodu skončí drahokam nenávratně v řece. Použijte druhý) a vstupte do jeskyně. Seber poslední dva symboly.
Nyní máte všechny symboly. Ukažte je všem lidem, aby jste je mohli identifikovat. Poté běžte do Chrámu Země a poskládejte ze symbolů Proroctví světla po řádcích: Person Sun Darkness, Receive Above Person Compassion, Create Wall Protection, Person Person Rescue Agony.
Naplňte vak na vodu ve fontáně vodou a běžte k vodopádu a odsud na západ. Sestavte obrázek na stěně a potom na něj použijte náhrdelník starého muže. Vstup do brány a použijte vak na vodu na stěnu, objeví se dveře. Projděte dveřmi a zdolejte bludiště (szszjzsjvsszssvvjvvjvvvjzzssszszsvv). Seberte svitek a jste na konci. To je vše.

Autor:Jaromír DeutschPočet zobrazení: 96
Přidáno dne: 13.11.2005